Kdo jsme?

Kdo jsme?

Cestovní kancelář NemoSelecta působí na trhu cestovního ruchu již 20 let. V současné době mimo jiné provozuje cestovní portál se zájezdy téměř všech řádně pojištěných cestovních kanceláří v ČR. Najdete tu zájezdy všech typů – od poznávacích zájezdů, přes eurovíkendy, lyžařské zájezdy, exotiku, pobyty u moře, až po nabídku ubytování tisíců hotelů či penzionů po celém světě. Je libo plavbu po Karibiku? Nebo si chcete zarezervovat letenku do New Yorku? Není nic snazšího, než kliknout na příslušný odkaz. Všechny zájezdy prodáváme za stejných podmínek, jako pořádající cestovní kanceláře.

Mimo zájezdy českých cestovek tu jsou zastoupeny i nejvýznamnější německé a rakouské cestovní kanceláře, s nimiž můžete odletět na dovolenou z letišť z Německa nebo Rakouska.

Mimo provozování tohoto portálu má CK Nemo&Selecta i jiné činnosti: prodává letenky, zajišťuje víza, zabezpečuje pronájmy aut a zařídí pro Vás ubytování všech kategorií po celém světě. Našimi partnery jsou významná ministerstva, sportovní svazy a mnoho známých osobností. Cestovní kancelář Nemo&Selecta Vám uspořádá zájezd na míru dle Vašich individuálních i firemních požadavků.

Pokud se Vám nechce zařizovat dovolenou přes internet, najdete nás v naší prodejně v centru Prahy v ulici Politických Vězňů 8, v Praze 1 nebo v Ostravě v ulici Jurečkova 18.