Rosana

Vyhledávání zájezdu
Rosana - Itálie - Adriatická riviéra - Bibione

Rosana

Itálie » Adriatická riviéra » Bibione

, Apartmány starstarRosana

Počet termínů:

0 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

-

Doprava:

- -

Počasí:

Dnes Počasí v Bibione - transparent 7°C
Zítra Počasí v Bibione - transparent 4 - 7°C
20.1. Počasí v Bibione - transparent 3 - 8°C
21.1. Počasí v Bibione - transparent 2 - 10°C


Popis
Apartmány v budově s výtahem leží v klidné oblasti Bibione, 700 m od pláže. Ke každému apartmánu náleží vyhrazené parkovací místo.
Ubytování
Bilo B-3 pro 2-3 osoby: klimatizovaný apartmán, obývací pokoj s gaučem pro 1 osobu, 1 pokoj s manželským lůžkem, kuchyňský kout, koupelna, terasa.

Bilo B-4 pro 2-4 osoby: klimatizovaný apartmán, obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, 1 pokoj s manželským lůžkem, kuchyňský kout, koupelna, terasa.

Trilo C-6 pro 5-6 osob: klimatizovaný apartmán, obývací pokoj s gaučem pro 1 osobu, 1 pokoj s manželským lůžkem a s jedním lůžkem, 1 pokoj s palandou, kuchyňský kout, koupelna, terasa.

Trilo C1-6 pro 4-6 osob: klimatizovaný apartmán, obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, 1 pokoj s manželským lůžkem, 1 pokoj s palandou, kuchyňský kout, koupelna, terasa. Bez výtahu.
Poloha
Apartmány v klidné oblasti, 700 m od pláže, asi 400 metrů od večerní pěší zóny.
Vzdálenosti
Vzdálenosti z ČR: Bibione - Praha 760 km Bibione - Brno 675 km.
Trasy: Praha, České Budějovice, Dolní Dvořiště CZ/A, Linz, Salzburg, Villach, Tarvisio A/I, Udine, dálniční sjezd Latisana, Bibione (od Linze po Latisanu vede cesta po dálnici)
Brno, Mikulov CZ/A, Vídeň, Graz, Klagenfurt Villach, Tarvisio A/I, Udine, dálniční sjezd Latisana, Bibione
Vybavení a služby
Klimatizované apartmány s televizí, malým sejfem, mikrovlnnou troubou, vlastním parkovacím stáním, zahradou.
Stravování
Vlastní.
Doprava
Vlastní nebo busem za příplatek 1.990 Kč/dosp.os., resp. 1.790 Kč/dítě do 11 let včetně. Ohledně svozů z Vašeho bydliště se dále informujte.
Cena zahrnuje
Pronájem apartmánu na 7 nocí. Všechny spotřeby (voda, elektřina, plyn). Plážový servis - slunečník s plážovým lehátkem a křeslem. Spaghetti Party - večerní party v zahradě s konzumací špaget, vína a nealko pití s hudbou a tancem - vše zdarma pro všechny ubytované v apartmánu.
Cena nezahrnuje
Závěrečný úklid (pokud si klient neuklidí sám). Cena za úklid se odvíjí od velikosti apartmánu od cca 30 Euro do 55 Euro za apartmán. Pobytová taxa, cca 0,5 Euro/den pro dospělou osobu, která se platí na místě. Možnost zapůjčení ložního prádla za 8 Euro/osoba a ručníků za 7 Euro/osoba.
Slevy
Všichni klienti mají slevu 25% na Green Fee golfového hřiště mezi Bibione a Lignanem.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Nahrávám...