Piazzale Po

Vyhledávání zájezdu
Piazzale Po - Itálie - Adriatická riviéra - Bibione

Piazzale Po

Itálie » Adriatická riviéra » Bibione

, Apartmány starstarstarPiazzale Po

Počet termínů:

2 termíny / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Bez stravy

Doprava:

vlastní -

Počasí:

Dnes Počasí v Bibione - transparent 20°C
Zítra Počasí v Bibione - transparent 14 - 18°C
27.9. Počasí v Bibione - transparent 12 - 19°C
28.9. Počasí v Bibione - transparent 15 - 23°C


Popis
Apartmány ve 2 až 4 patrových budovách cca 500 metrů od pláže s vlastními vyhrazenými parkovacími místy.
Ubytování
Mono A-4 - apartmán o jedné místnosti pro 4 osoby: obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro 2 osoby a palandou, kuchyňský kout, koupelna, balkón.

Mono A-6 - mini apartmán s klimatizací pro 6 osob: obývací pokoj se 2 rozkládacími gauči každý pro 2 osoby, ložnice bez oken s manželskou postelí, kuchyňský kout, koupelna s pračkou, velký balkón.

Bilo B-4 - obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkovým gaučem, ložnice s manželskou postelí, kuchyňský kout, trezor, koupelna, balkón.

Bilo B1-4 - s klimatizací, obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkovým gaučem, ložnice s manželskou postelí, kuchyňský kout, koupelna, velký balkón.
Poloha
CCa 500 metrů od pláže a asi 300 metrů na večerní pěší zónu v Bibione.
Vzdálenosti
Vzdálenosti z ČR: Bibione - Praha 760 km Bibione - Brno 675 km. Trasy: Praha, České Budějovice, Dolní Dvořiště CZ/A, Linz, Salzburg, Villach, Tarvisio A/I, Udine, dálniční sjezd Latisana, Bibione (od Linze po Latisanu vede cesta po dálnici) Brno, Mikulov CZ/A, Vídeň, Graz, Klagenfurt Villach, Tarvisio A/I, Udine, dálniční sjezd Latisana, Bibione
Vybavení a služby
Apartmány s televizí a mikrovlnnou troubou, vlastním parkovacím stáním. Místní Shuttle Bus zdarma - jezdí každou půlhodinu na pláž. Apartmány A-6 a B1-4 jsou klimatizované. Apartmán A-6 má pračku.
Stravování
Vlastní.
Cena zahrnuje
Pronájem apartmánu na 7 nocí. Všechny spotřeby (voda, elektřina, plyn). Plážový servis - slunečník s plážovým lehátkem a křeslem. Spaghetti Party - večerní party v zahradě s konzumací špaget, vína a nealko pití s hudbou a tancem - vše zdarma pro všechny ubytované v apartmánu.
Cena nezahrnuje
Závěrečný úklid (pokud si klient neuklidí sám). Cena za úklid se odvíjí od velikosti apartmánu od cca 30 Euro do 55 Euro za apartmán. Pobytová taxa, cca 0,5 Euro/den pro dospělou osobu, která se platí na místě. Možnost zapůjčení ložního prádla za 8 Euro/osoba a ručníků za 7 Euro/osoba.
Doprava
Vlastní nebo busem za příplatek 1.990 Kč/dosp.os., resp. 1.790 Kč/dítě do 11 let včetně. Ohledně svozů z Vašeho bydliště se dále informujte.
Slevy
Všichni klienti mají slevu 30% na Green Fee golfového hřiště mezi Bibione a Lignanem.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Nahrávám...