MADEIRA - Atlantický festival ohňostrojů - Monumental

Vyhledávání zájezdu
Madeira - Atlantický festival ohňostrojů - Monumental - Portugalsko - Madeira - Funchal

Madeira - Atlantický festival ohňostrojů - Monumental

Portugalsko » Madeira » Funchal

, Hotel starstarMadeira - Atlantický festival ohňostrojů - Monumental

Počet termínů:

0 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

-

Doprava:

- -

Počasí:Popis
Hotel vhodný pro nenáročné klienty.
Ubytování
Jednoduše vybavené pokoje, koupelna/WC, minilednice, televize, stoleček, trezor za poplatek, Wi-Fi zdarma. Některé pokoje mají balkon (za příplatek 900,-Kč/osoba).

MAXIMÁLNÍ OBSAZENOST: 2 dospělí + 1 dítě
Poloha
Hotel se nachází přímo u pobřežní promenády Lido, 200 m od moře. V blízkosti hotelu je nákupní středisko Forum Madeira, restaurace a bary. Hotel je vzdálen 2,5 km od centra Funchalu.
Vzdálenosti
Pobřežní promenáda Lido je vzdálena 200 m od hotelu, je zde kamenitá pláž a vstup do moře.
Vybavení a služby
Hotelová recepce, výtah, terasa umístěná na střeše s lehátky. K hotelu patří dvě restaurace, Chancellery a Grany´s House, kde mají klienti ubytovaní v hotelu Residencial Monumental slevu. Wi-Fi v celém hotelu zdarma.
Stravování
Snídaně formou kontinentálního bufetu - chlém, šunka, sýr, džem, máslo, káva, čaj, jogurt.
Doprava
Letecky
Program
1. den
přílet z Prahy do Funchalu, ubytování.


2. den
volno, možnost relaxace, koupání a individuální návštěvy Funchalu. Večer probíhá ve Funchalu kolem 22:30 hodin ohňostroj doplněný hudbou a různými ohňostrojovými efekty. Tento den festival vrcholí a bude také znám vítěz ohňostrojové soutěže.

3. den
celodenní výlet východní částí ostrova – vesnice Camacha s manufakturou proutěného nábytku, dále druhý nejvyšší vrchol Madeiry - Pico do Areeiro, přejezd přes vnitrozemí do Ribeiro Frio, s návštěvou pstruží farmy v krásné zahradě. Krátká procházka levadou Balcones (Balkónky), která na svém konci poskytuje panoramatické výhledy na okolní hory. Po obědě (individuálně) přejezd do městečka Santana, kde se nachází typické madeirské domky ve tvaru písmene A. Cestou zpět zastávka na vyhlídce Ponta do Rosto. Cesta zpět povede kolem pobřeží a města Machico. Fakultativně oběd v rámci programu (14 EUR/os.).

4. den
celodenní výlet do Funchalu, hlavního města ostrova Madeira, prohlídka sochy císařovny Sissi, zahrady regionální vlády, Parku Santa Catarina, Sochy Kryštofa Kolumba. Dále uvidíte divadlo Baltazar Dias, Sochu Zarcos, Katedrálu Sé a navštívíte vinný sklípek Oliveiras, kde se dozvíte něco o historii vzniku Madeirského vína. Později Vás cesta zavede malebnými uličkami k městské tržnici s různými druhy tropického ovoce, ryb, květin a suvenýrů. Výstup do čtvrti na Monte (pro zájemce je možné využít lanovku – cca 12 EUR), kde navštívíte Tropickou zahradu (fakultativní vstup – cca 13 EUR), přejdeme ke kostelu Monte, kde je pochovaný Rakousko-Uherský císař Karel I. Zájemci mohou využít původní místní dopravu zpět do Funchalu - jízdu na saních, o délce 2km (cena jízdy cca 30 EUR/sáňky). Návrat do hotelu.

5. den
volno, možnost relaxace, koupání a individuální návštěvy Funchalu.

6. den
celodenní výlet na západní pobřeží, spojený s koupáním. Návštěva nejkrásnějších míst západní části Madeiry. Cesta vede do městečka Camara de Lobos, kde při své návštěvě Madeiry maloval své obrazy Winston Churchill a také zde vznikla replika Columbovi lodi, která kotví ve Funchalu. Cesta dále pokračuje na Cabo Girao, druhý největší útes na světě a Ribeira Brava. Po překročení 4 vegetačních pásem, návštěvě oblasti Encumeada, odkud je vidět jižní a zároveň severní pobřeží Madeiry, následuje prohlídka vodopádů Veu Da Noiva (Nevěstin závoj). Dále se pokračuje do Porto Moniz, kde se nachází koupaliště z lávových kamenů. Zbytek výletu je věnován koupání v přírodním koupališti Porto Moniz (vstup 2 EUR). Fakultativně oběd v rámci programu (14 EUR/os.). Večer návrat do hotelu.

7. den
volno, možnost relaxace, koupání a individuální návštěvy Funchalu.

8. den
volno a plánovaný odlet do Prahy.
Cena zahrnuje
leteckou dopravu Praha – Funchal – Praha, letištní taxy a příplatky, transfery, služby česky hovořícího delegáta, 3 celodenní výlety v češtině, informace ke květinovým slavnostem, 7x ubytování v hotelu** se snídaní, pojištění CK dle zákona č. 159/1999.
Změna programu vyhrazena. Minimální počet 10 osob.
Cena nezahrnuje
cestovní pojištění a pojištění storna zájezdu (36 Kč/den/os.), příplatek za 1lůžkový pokoj (2400 Kč), pokoj s balkónem (900 Kč/os.), polopenze (360 Kč/den/os.), fakultativní příplatky (orientační ceny) - lanovka (12 EUR), sáňky (30 EUR), koupání v Porto Moniz (2 EUR), 2x oběd na výletě (2x 14 EUR).

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.