Madeira - Atlantický festival ohňostrojů - Monumental

Madeira - Atlantický festival ohňostrojů - Monumental, Portugalsko, Madeira, Funchal, 19.6.2017, Snídaně
Číslo zájezdu: 108305374

Madeira - Atlantický festival ohňostrojů - Monumental

Portugalsko » Madeira » Funchal

, Hotel starstar

LM


Madeira - Atlantický festival ohňostrojů - Monumental

Termín:

19.6.2017 - 26.6.2017
Další termíny

Strava:

Snídaně

Typ zájezdu:

Poznávací

Délka:

8 dní

Doprava:

letecky  Praha0 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
19 290 Kč ()


TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Popis
Hotel vhodný pro nenáročné klienty.
Ubytování
Jednoduše vybavené pokoje, koupelna/WC, minilednice, televize, stoleček, trezor za poplatek, Wi-Fi zdarma. Některé pokoje mají balkon (za příplatek 430,-Kč/osoba).

MAXIMÁLNÍ OBSAZENOST: 2 dospělí + 1 dítě
Poloha
Hotel se nachází přímo u pobřežní promenády Lido, 200 m od moře. V blízkosti hotelu je nákupní středisko Forum Madeira, restaurace a bary. Hotel je vzdálen 2,5 km od centra Funchalu.
Vzdálenosti
Pobřežní promenáda Lido je vzdálena 200 m od hotelu, je zde kamenitá pláž a vstup do moře.
Vybavení a služby
Hotelová recepce, výtah, terasa umístěná na střeše s lehátky. K hotelu patří dvě restaurace, Chancellery a Grany´s House, kde mají klienti ubytovaní v hotelu Residencial Monumental slevu. Wi-Fi v celém hotelu zdarma.
Stravování
Snídaně formou kontinentálního bufetu - chlém, šunka, sýr, džem, máslo, káva, čaj, jogurt.
Doprava
Letecky
Program
1. den
přílet z Prahy do Funchalu, ubytování.


2. den
celodenní výlet do Funchalu, hlavního města ostrova Madeira, prohlídka sochy císařovny Sissi, zahrady regionální vlády, Parku Santa Catarina, Sochy Kryštofa Kolumba. Dále navštívíte divadlo Baltazar Dias, Sochu Zarcos, Katedrálu, vinný sklípek Oliveiras, kde se dozvíte něco o historii vzniku Madeirského vína. Cesta vás povede malebnými uličkami k městské tržnici s různými druhy tropického ovoce, ryb, květin a suvenýrů. Přechod na Monte (pro zájemce je možné využít lanovku – 10 EUR), kde navštívíte Tropickou zahradu s africkým uměním (vstup fakultativně 12,5 EUR), přejdete ke kostelu Monte, kde je pochovaný Rakousko-Uherský císař Karel I. Zájemci mohou využít původní místní dopravu zpět do Funchalu – jízdu na saních, o délce 2 km (fakultativně, cena jízdy 30 EUR/sáňky).

3. den
volno, možnost relaxace, koupání a individuální návštěvy Funchalu.

4. den
celodenní výlet východní částí ostrova. Vesnice Camacha s manufakturou proutěného nábytku, dále druhý nejvyšší vrchol Madeiry – Pico do Arieiro, přejezd přes vnitrozemí do Ribeiro Frio, s návštěvou pstruží farmy v krásné zahradě. Krátká procházka levadou Balcones (Balkónky), která na svém konci poskytuje panoramatické výhledy na okolní hory. Po obědě (individuálně) přejezd do městečka Santana, kde se nachází typické madeirské domky ve tvaru písmene A. Cestou zpět zastávka na vyhlídce Ponta do Rosto. Cesta povede kolem pobřeží a města Machico.

5. den
volno, možnost relaxace, koupání a individuální návštěvy Funchalu.

6. den
celodenní výlet na západní pobřeží, spojený s koupáním. Návštěva nejkrásnějších míst západní části Madeiry. Cesta vede do městečka Camara de Lobos, kde při své návštěvě Madeiry maloval své obrazy Winston Churchill a také zde vznikla replika Columbovy lodi, která kotví ve Funchalu. Cesta dále pokračuje na Cabo Girao, druhý největší útes na světě a Ribeira Brava. Po překročení 4 vegetačních pásem, návštěvě oblasti Encumeada, odkud je vidět jižní a zároveň severní pobřeží Madeiry, následuje prohlídka vodopádů Veu Da Noiva (Nevěstin závoj). Dále se pokračuje do Porto Moniz, kde se nachází koupaliště z lávových kamenů. Zbytek výletu je věnován koupání v přírodním koupališti Porto Moniz (fakultativně, vstup 2 EUR). Večer návrat do hotelu.

7. den
volno, večer probíhá ve Funchalu, kolem 22:30 hodin ohňostroj doplněný hudbou a různými ohňostrojovými efekty. Tento den festival vrcholí a bude také znám vítěz ohňostrojové soutěže.

Po celou dobu pobytu na Madeiře probíhají oslavy svatých včetně oslavy svátku sv. Petra, patrona rybářů. Při troše štěstí může právě v době vašeho pobytu probíhat oslava sklizně třešní. Veškeré akce, probíhající aktuálně na Madeiře, vám s radostí nabídne česky mluvící průvodce.

8. den
Volno a plánovaný odlet do Prahy.
Cena zahrnuje
leteckou dopravu Praha – Funchal – Praha
letištní taxy, transfery, služby delegáta
3x celodenní výlet s česky mluvícím průvodcem
7x ubytování se snídaní
pojištění CK dle zákona č. 159/1999
Cena nezahrnuje
cestovní pojištění a pojištění storna zájezdu
večeře, pokoj s výhledem na moře, lanovka 10 EUR, sáňky 30EUR, koupání v Porto Moniz 2 EUR
Pořadatelem tohoto zájezdu je AGROLEX, s.r.o., IČ 27099407.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK