Residence Lorena - Bibione Pineda

Vyhledávání zájezdu
Lorena - Itálie - Adriatická riviéra - Bibione - Pineda

Lorena

Itálie » Adriatická riviéra » Bibione » Pineda

, Hotel starstarstarLorena

Počet termínů:

15 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Bez stravy

Doprava:

vlastní -

Počasí:Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Residence Lorena - Bibione Pineda
Ubytování
apartmán, E penta 10 - 2 ložnice s manželskou postelí, ložnice s manželskou postelí a přistýlkou, ložnice s jedním lůžkem, obývací pokoj s rozkládacím dvougaučem a kuchyňským koutem (max. 10 osob, počet ložnic 4)
1. patro, balkon (2 x), TV, lednice, sprcha ((sprchový kout)), parkovací místo (kryté), 2. parkovací místo (kryté), nástupní dny sobota, příjezd od 16:00 do 20:00, odjezd od 08:00 do 09:30
Popis letoviska

Západní část letoviska Bibione se nazývá Bibione Pineda a jak její název napovídá je obklopená piniovými háji. Bibione Pineda je zárukou klidného prostředí, ve kterém můžete v jedné z vilek nebo apartmánových residencí strávit odpočinkovou ničím nerušenou dovolenou u moře. Všechny potřebné služby a zábavu máte nadosah v nedalekém centru Bibione, vzdáleném asi 4 km, kam se lze dopravit i veřejnou dopravou. Na opačné straně poloostrova, než je pláž, se nachází turistický přístav Porto Baseleghe.
Z Bibione se můžete s námi zúčastnit organizovaných výletů do Benátek.

Připravili jsme pro vás výběr oblíbených ubytování, která je třeba rezervovat brzy, jedná se o stálice, které bývají brzy vyprodané:
Neodkládejte výběr dovolené v Bibione

Každý rok přidáváme další možnosti ubytování, zde se můžete podívat na naše novinky v Bibione.

Popis objektu

Residence LORENA (Via delle Ortensie) se nachází na klidném místě, klientům je k dispozici společná zahrada a 2 krytá parkovací místa pro každý apartmán. Apartmány mají vlastní sociální zařízení, TV a 2 balkony.

Vzdálenost od
pláže 250 m
Pozice objektu v letovisku
klidné místo
Venkovní dispozice
zahrada, oplocený areál
Minimální počet nocí
standardně 7

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Nahrávám...