Residence Lorena - Bibione Pineda

Vyhledávání zájezdu
Lorena - Itálie - Adriatická riviéra - Bibione - Pineda

Lorena

Itálie » Adriatická riviéra » Bibione » Pineda

, Hotel starstarstarLorena

Počet termínů:

1 termín / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Bez stravy

Doprava:

vlastní -

Počasí:Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Residence Lorena - Bibione Pineda
Ubytování
apartmán, E penta 10 - 2 ložnice s manželskou postelí, ložnice s manželskou postelí a přistýlkou, ložnice s jedním lůžkem, obývací pokoj s rozkládacím dvougaučem a kuchyňským koutem (max. 10 osob, počet ložnic, 4)
patro, balkon (2 x), TV, lednice, sprcha ((sprchový kout)), parkovací místo (kryté), 2. parkovací místo (kryté), nástupní dny kdykoli do 02.06. a od 09.09. (standardně sobota), příjezd od 16:00 do 20:00, odjezd od 08:00 do 09:30
Popis letoviska

Západní část letoviska Bibione se nazývá Bibione Pineda a jak její název napovídá je obklopená piniovými háji. Bibione Pineda je zárukou klidného prostředí, ve kterém můžete v jedné z vilek nebo apartmánových residencí strávit odpočinkovou ničím nerušenou dovolenou u moře. Všechny potřebné služby a zábavu máte nadosah v nedalekém centru Bibione, vzdáleném asi 4 km, kam se lze dopravit i veřejnou dopravou. Na opačné straně poloostrova, než je pláž, se nachází turistický přístav Porto Baseleghe.
Z Bibione se můžete s námi zúčastnit organizovaných výletů do Benátek.

Popis objektu

Residence LORENA (Via delle Ortensie) se nachází na klidném místě, klientům je k dispozici společná zahrada a 2 krytá parkovací místa pro každý apartmán. Apartmány mají vlastní sociální zařízení, TV a 2 balkony.

Vzdálenost od
pláže 250 m
Pozice objektu v letovisku
klidné místo
Venkovní dispozice
zahrada, oplocený areál
Minimální počet nocí
standardně 7

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Nahrávám...