Vila Flaminia - Bibione Spiaggia

Vyhledávání zájezdu
Flaminia - Itálie - Adriatická riviéra - Bibione

Flaminia

Itálie » Adriatická riviéra » Bibione

, ApartmányFlaminia

Počet termínů:

24 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Bez stravy

Doprava:

vlastní -

Počasí:

Dnes Počasí v Bibione - transparent 7°C
Zítra Počasí v Bibione - transparent 4 - 7°C
20.1. Počasí v Bibione - transparent 3 - 8°C
21.1. Počasí v Bibione - transparent 2 - 10°C


Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Vila Flaminia - Bibione Spiaggia
Ubytování
apartmán, B bilo 4 - ložnice s manželskou postelí a dalším lůžkem, obývací pokoj s gaučem a kuchyňským koutem. (max. 4 osoby, počet ložnic 1)
nejvyšší patro, terasa, bez patrových postelí, TV, lednice, sprcha ((sprchový kout)), vlastní krb, parkovací místo, nástupní dny sobota, příjezd od 17:00 do 20:00, odjezd od 08:00 do 10:00

apartmán, C trilo 6 - ložnice s manželskou postelí a dalším lůžkem, ložnice s patrovou postelí, obývací pokoj s gaučem a kuchyňským koutem. (max. 6 osob, počet ložnic 2)
patro, balkon, TV, lednice, sprcha ((sprchový kout)), parkovací místo, nástupní dny sobota, příjezd od 17:00 do 20:00, odjezd od 08:00 do 10:00

apartmán, D quadri 7/8 - ložnice s manželskou postelí, ložnice se dvěma lůžky, ložnice s patrovou postelí nebo se dvěma lůžky, obývací pokoj s gaučem nebo rozkládacím dvougaučem a kuchyňským koutem. (max. 8 osob, počet ložnic 3)
přízemí nebo patro, balkon nebo terasa, klimatizace (na vyžádání), TV, lednice, sprcha ((sprchový kout)), parkovací místo, nástupní dny sobota, příjezd od 17:00 do 20:00, odjezd od 08:00 do 10:00

apartmán, D s klimatizací quadri 7/8 -

ložnice s manželskou postelí, ložnice se dvěma lůžky, ložnice s patrovou postelí nebo se dvěma lůžky, obývací pokoj s gaučem nebo rozkládacím dvougaučem a kuchyňským koutem..

(max. 8 osob, počet ložnic 3)
přízemí, terasa, klimatizace, bez patrových postelí, TV, lednice, sprcha ((sprchový kout)), parkovací místo, nástupní dny sobota, příjezd od 17:00 do 20:00, odjezd od 08:00 do 10:00
Popis letoviska

Bibione Spiaggia je centrální částí letoviska s typickým ruchem prázdninového městečka, protkaného několika obchodními třídami s restauracemi, pizzeriemi, kavárnami, bary a obchůdky. Nachází se zde jak lukrativní hotely a apartmánové residence situované přímo u pláže, tak dále od pláže i klidnější villaggia s bazény vhodné pro rodiny s dětmi. Od vzdálenějších komplexů jezdí k pláži zdarma minibus. V centrální části se nachází také vyhledávaný lunapark s mnoha atrakcemi.
Z Bibione se můžete s námi zúčastnit organizovaných výletů do Benátek.

Víte, že v červenci a v srpnu jsou na pláži přítomni pediatr a dermatolog, připraveni pomoci vám i vašim dětem? Více se dočtete zde.

Připravili jsme pro vás výběr oblíbených ubytování, která je třeba rezervovat brzy, jedná se o stálice, které bývají brzy vyprodané:
Neodkládejte výběr dovolené v Bibione

Každý rok přidáváme další možnosti ubytování, zde se můžete podívat na naše novinky v Bibione.

Popis objektu
Vila FLAMINIA (Via della Bilancia) se nachází v klidné ulici v blízkosti lázní, lunaparku a trhu. Klientům je k dispozici ke každému apartmánu parkovací místo. Prostorné apartmány mají vlastní sociální zařízení a TV. Apartmán typu bilo je renovovaný a nachází se v nejvyšším patře a má velmi prostornou terasu. Apartmán trilo je v patře s balkonem. Apartmán quadri je v patře s balkonem nebo v přízemí s terasou.
Vzdálenost od
pláže 400 m
Minimální počet nocí
standardně 7

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Nahrávám...