Apartmány Al Mare

Vyhledávání zájezdu
Apartmány Al Mare - Itálie - Adriatická riviéra - Bibione

Apartmány Al Mare

Itálie » Adriatická riviéra » Bibione

, Apartmány starstarstarApartmány Al Mare

Počet termínů:

16 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Bez stravy

Doprava:

vlastní -

Počasí:

Dnes Počasí v Bibione - transparent 26°C
Zítra Počasí v Bibione - transparent 19 - 26°C
23.6. Počasí v Bibione - transparent 18 - 21°C
24.6. Počasí v Bibione - transparent 20 - 21°C


Popis
Apartamány v budovách Elba, Ischia, Malta, Giuliana, Al Mare, Venere, Gir, Marina Piccola a Rodi. Rekreační objekty jsou ve vzdálenosti cca 150 m od pláže. Všechny budovy mají výtahy, apartmány jsou prostorné a mají vyhrazená parkovací stání.
Ubytování
Bilo B-4 pro 2-4 osoby: klimatizovaný apartmán, obývací kuchyň s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, 1 ložnice s manželskou postelí, koupelna, terasa.

Trilo C-5 pro 4-5 osob: klimatizovaný apartmán, obývací kuchyň s rozkládacím gaučem pro 1 osobu, 1 ložnice s manželskou postelí, 1 ložnice se 2 samostatnými lůžky, koupelna, terasa.

Trilo C-6 pro 4-6 osob: klimatizovaný apartmán, obývací kuchyň s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, 1 ložnice s manželskou postelí, 1 ložnice se 2 samostatnými lůžky, koupelna, terasa.
Poloha
Cca 150 metrů od pláže a 150 metrů od večerní pěší zóny.
Vzdálenosti
Vzdálenosti z ČR: Bibione - Praha 760 km Bibione - Brno 675 km.
Trasy: Praha, České Budějovice, Dolní Dvořiště CZ/A, Linz, Salzburg, Villach, Tarvisio A/I, Udine, dálniční sjezd Latisana, Bibione (od Linze po Latisanu vede cesta po dálnici)
Brno, Mikulov CZ/A, Vídeň, Graz, Klagenfurt Villach, Tarvisio A/I, Udine, dálniční sjezd Latisana, Bibione.
Vybavení a služby
Všechny apartmány jsou vybaveny mikrovlnnou troubou, TV a malým zděným trezorem. Apartmány mají vyhrazená parkovací místa. Apartmány jsou klimatizované.
Stravování
Vlastní.
Doprava
Vlastní nebo busem za příplatek 1.990 Kč/dosp.os., resp. 1.790 Kč/dítě do 11 let včetně. Ohledně svozů z Vašeho bydliště se dále informujte.
Cena zahrnuje
Pronájem apartmánu na 7 nocí. Všechny spotřeby (voda, elektřina, plyn). Plážový servis - slunečník s plážovým lehátkem a křeslem. Spaghetti Party - večerní party v zahradě s konzumací špaget, vína a nealko pití s hudbou a tancem - vše zdarma pro všechny ubytované v apartmánu.
Cena nezahrnuje
Závěrečný úklid (pokud si klient neuklidí sám). Cena za úklid se odvíjí od velikosti apartmánu od cca 30 Euro do 55 Euro za apartmán. Pobytová taxa, cca 0,5 Euro/den pro dospělou osobu, která se platí na místě. Možnost zapůjčení ložního prádla za 8 Euro/osoba a ručníků za 7 Euro/osoba.
Slevy
Všichni klienti mají slevu 30% na Green Fee golfového hřiště mezi Bibione a Lignanem.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Nahrávám...